لیست و تخفیف ویژه بهترین مراکزگفتاردرمانی در کرج:بیماری انسدادی مزمن ریه و ۷ راه برای افزایش وزن در بیماران مبتلایان به این بیماری

آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج گفتار درمانی چیست , بهترین کرج رشته گفتار درمانی , بهترین کرج مراكز گفتار درماني شرق تهران , بهترین کرج گفتار درمان خوب در تهران , بهترین کرج دکتر هوشنگ دادگر , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی دولتی , بهترین کرج مراکز گفتاردرمانی در جنوب تهران , بهترین کرج بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در

لیست و تخفیف ویژه بهترین مراکزگفتاردرمانی در کرج:بیماری انسدادی مزمن ریه و ۷ راه برای افزایش وزن در بیماران مبتلایان به این بیماریبیماری انسدادی مزمن ریه ، یکی از بیماری های حادی است که ممکن است که ما به آن، مبتلا شویم. اگر شما مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریه (chronic obstructive pulmonary disease) نباشید ، کاهش وزن چیز خوب به نظر می رسد. این وضعیت ریه، که شامل برونشیت مزمن و آمفیزم، می توانید وزن شدید و از دست رفتن عضلات شود. در حدود یک چهارم افراد مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی ، دچار لاغری مفرط می شوند. در اینجا ما، ۷ روش برای تامین انرژی و کالری و به طبع آن افزایش وزن را در مبتلایان به این بیماری تنفسی به شما، معرفی می کنیم.

اضافه کردن چربی های سالم
دکتر گرب استاد، که یک متخصص تغذیه است، در این باره می گوید: ” چه باور کنید یا نه،یکی از بهترین گروه های غذایی برای تمرکز بر روی آن، غذاهای دارای درصد چربی بالا است، آنجا که از راه ورود چربی هضم آن است، چربی ها به سیستم تنفسی مانند هضم غذاهای دیگر باری، وارد نمی کنند”.
” شما عطر و طعم بیشتری را اضافه می کنید اما با اضافه کردن یک منبع متراکم کالری که از نظر متابولیزه شدن بسیار موثر است ، این منبع به عمل تنفس کمک می کند”.
سعی کنید در یک سالاد به جای فقط داشتن سبزیجات ساده بخار پز، از روغن زیتون استفاده کنید و یا گوشت در سرکه ی همراه با روغن زیتون، بخوابانید.

خوردن تخم مرغ بیشتر
تخم مرغ سرشار از مواد مغذی سالم استو نیاز به آماده سازی برای بیماران مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی ، که اغلب انرژی برای آماده سازی غذا را ندارند، را ندارد. پروتئین موجود در تخم مرغ که می تواند به صورت فله به رژیم غذایی، فرد مبتلای به بیماری انسدادی مزمن ریه اضافه شود، بسیار مفید است.
انتخاب گوشت بدون چربی
دکتر گرب استاد می گوید: “شما نیاز به برخی از پروتئین دارید، بنابراین گوشت بدون چربی را انتخاب کنید چون چربی در گوشت اشباع تر است و میزان کلسترول بالاتری دارد. یک برش نازک خوب از گوشت بدون چربی را در سرکه بخوابانید و بعد هم بزنید و برشته کنید ، چون در آن شما چربی های سالم را (با پخت و پز در روغن) و بدون استفاده از چربی حیوانی اضافه می کنید “.

مصرف بیشتر آجیل در افراد مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریه
دکتر گرب استاد در این باره، می گوید: “آجیل ها، واقعا یک منبع خوب و متمرکز از چربی های سالم، و آنها واقعا کالری مورد نیاز بدن را تامین می کنند. آنها همچنین سرشار از آنتی اکسیدان هایی هستند ، که مزایای بسیاری برای سلامت قلب و مبارزه با التهاب، دارد”. سعی کنید کره بادام زمینی روی نان تست یا شیرینی پهن کنید، حول آجیل ها را به سالاد اضافه و یا آنها را برشته کنید و یا حتی توسط تعداد انگشت شماری از آنها را بخورید.

اول دسر بخورید
خوردن اغلب یک تجربه لذت بخش برای افراد مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریه، نیست.
دکتر گرب استاد در این باره، می گوید: “وقتی که شما مشکل تنفسی دارید غذا خوردن مشکل تر می شود. قرار دادن کمی سرگرمی در غذا خوردن مثل دسر ، بستنی، پودینگ، فرنی و کیک های که اغلب از تخم مرغ درست می شوند، راه خوبی برای تامین چربی و پروتئین است.

اضافه کردن مقدار کمی از فراورده های لبنی
برخی از کارشناسان توصیه به اضافه کردن پنیر به ساندویچ، پاستا، گوشت، و یا مخلوط کردن پودر شیر خشک به غذای در حال آماده شدن، می کنند.
دکتر گرب استاد می گوید: “پنیر قطعا یک منبع غنی از کالری است، اما آن را به آسانی دفع می شود”. روغن آجیل و سبزیجات منبع بهتری از چربی است، اما هیچ دلیلی برای جلوگیری از مضرف، برخی فراورده های لبنی وجود ندارد.

یک اسموتی یا شیک پر از مواد مغذی را امتحان کنید
دکتر گرب استاد در این باره، می گوید: “تامین کالری از یک شیک ( مثلا میلک شیک) یک ایده خوب است، اما این اولین چیزی نیست که [بیشتر بیماران مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی] در دسترس باشد. آنها ممکن است نگران این باشند که نوشیدن زیاد باعث حمام رفتن زیاد شود که فعالیتی روزانه است که به طور فزاینده ای، ممکن است باعث بدتر شدن بیماری شود.
دکتر گرب استاد در ادامه ، می گوید: اگر شما می خواهید که با یک مکمل، وعده ی غذایی خود را تکمیل کنید، مطمئن شوید که این شیک دارای پروتئین، فیبر و چربی و مقدار زیادی از کربوهیدرات باشد. بعضی از مارک ها، نسخه های به طور خاص برای بیماران ریوی مزمن، تهیه می کنند.

افزایش وزن در بیماری انسدادی مزمن ریه

منبع: HEALTH


بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان‌ها
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان آباده
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان اقلید
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان ارسنجان
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان استهبان
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان بوانات
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان پاسارگاد
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان جهرم
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان خرامه
آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج گفتار درمانی چیست , بهترین کرج رشته گفتار درمانی , بهترین کرج مراكز گفتار درماني شرق تهران , بهترین کرج گفتار درمان خوب در تهران , بهترین کرج دکتر هوشنگ دادگر , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی دولتی , بهترین کرج مراکز گفتاردرمانی در جنوب تهران , بهترین کرج بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در غرب تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در کرج , بهترین کرج بهترین گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج درمان لکنت زبان در کرج , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان در کرج , بهترین کرج درمان لکنت در کرج , بهترین کرج مطب گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج فهرست گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج درمان تلفظ در کرج , بهترین کرج بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج کاردرمانی البرز , بهترین کرج کلینیک کاردرمانی در کرج , بهترین کرج مراکز توانبخشی کرج , بهترین کرج کاردرمانی سینا , بهترین کرج مراکز کاردرمانی کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج, بهترین کرج بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج رتبه لازم برای کاردرمانی , بهترین کرج مرکز کاردرمانی , بهترین کرج رشته کاردرمانی چیست؟ , بهترین کرج کاردرمانی غرب تهران , بهترین کرج کاردرمانی جسمی

دسته‌بندی نشده

Related posts