لیست و تخفیف ویژه بهترین مراکزگفتاردرمانی در کرج:سلامت قلب و ۶ مورد از سالم ترین توت ها برای سلامت آن

اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 4 شهرداری  کرج  اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   مطقه 5 شهرداری  کرج  اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 6 شهرداری  کرج  اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 7 شهرداری  کرج اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 8 شهرداری  کرج اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 9 شهرداری  کرج اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 10 شهرداری  کرج اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 11 شهرداری  کرج  اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   منطقه 12 شهرداری  کرج  اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   فاز یک مهرشهر اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   فاز دو مهرشهر اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   فاز سه مهرشهر اسم و آدرس بهترین مطب گفتاردرمانی  کرج در   فاز چهار مهرشهر آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج  گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج   گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج  گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج  کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج  گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج  گفتار درمانی چیست , بهترین کرج  رشته گفتار درمانی , بهترین کرج  مراكز گفتار درماني شرق تهران , بهترین کرج  گفتار درمان خوب در تهران , بهترین کرج  دکتر هوشنگ دادگر , بهترین کرج  مراکز گفتار درمانی دولتی , بهترین کرج  مراکز گفتاردرمانی در جنوب تهران , بهترین کرج  بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران , بهترین کرج  مراکز گفتار درمانی در غرب تهران , بهترین کرج  مراکز گفتار درمانی در کرج , بهترین کرج  بهترین گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج  گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج  ادرس گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج  درمان لکنت زبان در کرج , بهترین کرج  گفتار درمانی بزرگسالان در کرج , بهترین کرج  درمان لکنت در کرج , بهترین کرج  مطب گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج  فهرست گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج  درمان تلفظ در کرج , بهترین کرج  بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج  گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج  کاردرمانی البرز , بهترین کرج  کلینیک کاردرمانی در کرج , بهترین کرج  مراکز توانبخشی کرج , بهترین کرج  کاردرمانی سینا , بهترین کرج  مراکز کاردرمانی کرج , بهترین کرج  گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج  ادرس گفتاردرمانی در کرج, بهترین کرج  بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج  کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج  رتبه لازم برای کاردرمانی , بهترین کرج  مرکز کاردرمانی , بهترین کرج  رشته کاردرمانی چیست؟ , بهترین کرج  کاردرمانی غرب تهران , بهترین کرج  کاردرمانی جسمی

لیست و تخفیف ویژه بهترین مراکزگفتاردرمانی در کرج:سلامت قلب و ۶ مورد از سالم ترین توت ها برای سلامت آنسلامت قلب ، یکی از مهم ترین موضوعات به خصوص در سنین میان سالی و بالاتر از آن است. تحقیقات جدید نشان می دهد که زنانی که انواع توت ها را می خورند، خطر ابتلا به حمله قلبی در آنها، کاهش می یابد. در اینجا به معرفی ۶ مورد از سالم ترین و مفید ترین توت ها برای سلامت قلب در زنان می پردازیم.

تمشک های سیاه و سلامت قلب (Black berries )
این توت خوشمزه ، غنی از پلی فنول است ، که ممکن است به جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی و حتی سرطان، کمک کند. آنها نسبت به انواع دیگر میوه حاوی مقادیر بالایی از فیبر هستند که یک فنجان و در حدود ۷ گرم فیبر است (مصرف روزانه توصیه شده فیبر ۲۵ تا ۳۵ گرم است). علاوه بر این ، آنها غنی از ویتامین C و حاوی مقدار کمی از از آهن، کلسیم، و ویتامین A، هستند. آنها را در یک پای بپزید و در یک جام آنها را بر روی نان تست سبوس دار گسترش دهید، و یا فقط آنها را مشت مشت بخورید!

زغال اخته ( Blue berries)
خوردن زغال اخته ممکن است که به حافظه شما کمک کند، و آنها همچنین دارای سطح بالایی از ترکیباتی هستند که به گسترش شریان ها و در نتیجه کمک به هموار بودن جریان خون، کمک می کند. جدای از داشتن مقادیری از آنتی اکسیدان ها ، زغال اخته همچنین کم چربی، و بدون چربی اشباع و منبع خوبی از فیبر و ویتامین C است، پس تعجب نکنید که آنها با کاهش خطر ابتلا به حمله قلبی و سلامت قلب ، در ارتباط هستند.

توت فرنگی (Strawberries)
توت فرنگی باعث سلامت قلب و سرشار از با ویتامین C است و همچنین آنها ، منبع بسیار خوبی از فولات هستند، که یک ماده مغذی است که گمانه زنی می شود (اما هنوز ثابت نشده) که برای کمک به حفاظت از قلب، مفید است. مانند زغال اخته، توت فرنگی ها هم حاوی ترکیباتی هستند که به گسترش شریان ها کمک می کند، که ممکن است این امر از ایجاد پلاک جلوگیری کند.

تمشک های ارغوانی ( Raspberries )
این توت شیرین غنی از فیبر هایی که باعث سلامت قلب می شوند. فقط نصف فنجان از این توت، دارای ۴ گرم فیبر است. همچنین با مصرف این مقدار توت، می توانید ۲۵ درصد از میزان توصیه شده خود را برای ویتامین C و منگنز را دریافت کنید . تمشک کم چربی و همچنین دارای سطوح بالایی از پلی فنول است که به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی کمک می کند. سعی کنید از این ماده مفید و موثر به عنوان میان وعده در رژیم غذایی خود هر زمان که می توانید، استفاده کنید.

توت های آسای (Acai berries )
هنگامی که صحبت از خواص آنتی اکسیدان این میوه می شود، این میوه برزیلی رقبایی مانند تمشک، توت فرنگی، و زغال اخته را شکست می دهد. این توت ها منبع خوبی از فیبر هستند، اما ترش می باشند. مخلوط کردن آنها را در مخلوط، بلغور جو دوسر، و ماست کمک می کند تا تلخی آن ملایم شود.

کران بری (Acai berries )
این ترش انواع توت ها در سراسر تعطیلات، محبوب هستند، اما با توجه به مزایای آن برای سلامت قلب (به خصوص برای زنان)، شما باید سعی کنید که آنها را در طول سال، بخورید. در میان مزایای دیگر کران بری این است که ممکن است باعث افزایش در سطح HDL یا کلسترول خوب خون شود ، و همچنین ممکن است به جلوگیری از عفونت های دستگاه ادراری کمک کند، به طوری که آنها برای بدن دو سر برد هستند!

سلامت قلب کران بری

منبع: HEALTH
این مقاله توسط Ashley Macha به رشته تحریر در آمده است و توسط مجله قرمز به صورت اختصاصی، ترجمه شده است. در صورتی که این مطلب، برای شما مفید بود، لطفا نظرات، انتقادات و موضوعات مورد علاقه پیشنهادی خود را با ما به اشتراک بگذارید.َ

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی سوران
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی سیرکان
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی فنوج
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی قصرقند
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی کنارک
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی گلمورتی
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی محمدآباد
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی مهرستان
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی میرجاوه
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی نصرت‌آباد
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی نگور
آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج گفتار درمانی چیست , بهترین کرج رشته گفتار درمانی , بهترین کرج مراكز گفتار درماني شرق تهران , بهترین کرج گفتار درمان خوب در تهران , بهترین کرج دکتر هوشنگ دادگر , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی دولتی , بهترین کرج مراکز گفتاردرمانی در جنوب تهران , بهترین کرج بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در غرب تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در کرج , بهترین کرج بهترین گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج درمان لکنت زبان در کرج , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان در کرج , بهترین کرج درمان لکنت در کرج , بهترین کرج مطب گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج فهرست گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج درمان تلفظ در کرج , بهترین کرج بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج کاردرمانی البرز , بهترین کرج کلینیک کاردرمانی در کرج , بهترین کرج مراکز توانبخشی کرج , بهترین کرج کاردرمانی سینا , بهترین کرج مراکز کاردرمانی کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج, بهترین کرج بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج رتبه لازم برای کاردرمانی , بهترین کرج مرکز کاردرمانی , بهترین کرج رشته کاردرمانی چیست؟ , بهترین کرج کاردرمانی غرب تهران , بهترین کرج کاردرمانی جسمی

دسته‌بندی نشده

Related posts