بهترین و تخصصی ترین مرکز کار درمانی در اشخانه: کلینیک کاردرمانی قائم

بهترین و تخصصی ترین مرکز کار درمانی در اشخانه: کلینیک کاردرمانی قائم

 

کلینیک کاردرمانی قائم با هدف ارتقای سطح آموزشی و توانبخشی کودکان و بزرگسالان نیازمند خدمات کاردرمانی برای اولین بار در آشخانه تاسیس گردید . این کلینیک همواره با در نظر گرفتن اهمیت و حساسیت موضوع درمان ، تلاش دارد تا با بهره گیری از کادر متعهد و مجرب و نیز با توسعه بخش ها و استفاده از تجهیزات تخصصی مرتبط خدمات تخصصی و با کیفیت را ارائه نموده و از این طریق گام موثری در راستای توانمندسازی بیماران نیازمند این خدمات بردارد.

 

 

این کلینیک در قالب بخش هاي تخصصي بررسي رشد و تكامل كودكان شامل بخش كاردرماني جسمی کودکان ، آموزش ذهنی و Brain training ، بخش یکپارچگی حسی و … و نیز بخش کاردرمانی جسمی بزرگسالان ، خدمات توانبخشي و درماني را به عموم ارائه ميدهد.

 

 

🔴مژده⁉️ …………………….🔴مژده⁉️

🎯کلینیک کاردرمانی برای اولین بار در آشخانه افتتاح می گردد:

آدرس:آشخانه-بلوار بسیج-روبروی داروخانه دکتر طالبی-کلینیک کاردرمانی قائم

☎️تماس با ما:

058-32924977

09364290553

t.me/kardarmaniashkhaneh

دسته‌بندی نشده

Related posts

4 Thoughts to “بهترین و تخصصی ترین مرکز کار درمانی در اشخانه: کلینیک کاردرمانی قائم”

  1. با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شماپسری 22 ساله هستم که چند سالی با بیماری لکنت زبان دست وپنجه نرم می کنم که در این سالهای اخیر شدت ان زیاد تر شده است و چند روز پیش که واردسایت شما شدم بسیار سایت خوبی داریدمی خواستم بدونم ازبین کارهای گفته شده در سایت کدام یک بهتر است منظورم دستگاه های موجوده و شما کدام یک را پیشنهاد می کنیدو ایا استفاده از این دستگاهها واقعا به درمان قطعی لکنت زبان کمک میکنه لکنت من به صورت تکرار کلمات نیست بلکه به صورت تاخیر در کلمات است ودیگه اینکه قیمت این دستگاه چقدره.ممنون میشم کامل جوابم بدین راستی من ساکن جهرم در استان فارس هستم میخواستم بدونم اول باید بیام اونجا معاینه بشوم باز هم ممنون

Leave a Comment